از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

اسپری پلاستیک پروتکت 70

وضعیت موجود
قیمت اصلی 92600 تومان
قیمت 72000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپری عایق protect 70

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری پلاستیک پروتکت کد 70، یکی جدیترین محصولات شرک پروتکت می باشد، کاربرد این اسپری جهت عایق کردن مدارهای الکترونیکی در برابر شرایط اب و هوایی مرطوب، ایزوله کردن مدار وجلوگیری از لرزش قطعات می باشد.

این اسپری با مواد و فرمول خاص جهت پوشش دادن عایقی مناسب و امن با رنگ شفاف برای استفاده تعمییرکاران به وجود آمده است از دیگر موارد استفاده از این اسپری را می توان در فلزات، چوب ، پلاستیک و شیشه  نام برد.

این اسپری از دوام و مقاومت بالای در ضربه و حرارت در دمای 80 الی +120 در جه تحمل کند، همچنین مقاومت بسیار بالای در رطوبت اکسیداسیون گرد و غبار و اسیدهای قلیایی و همچنین جلوگیری از ایجاد جرقه و اتصال کوتاه در مدار  و همچنین محافظت از ضربه از ویژگی های اصلی این محصول می باشد.

استفاده از این محصول به این صورت است که شما می توانید بردهای الکترونیکی، سطح چرمی،  کاشی، سرامیک، انواع چوب، فلزات، شیشه، کاغذ و مقوا و بسیاری دیگر از اجسام را عایق بندی یا به اسطلاح ضداب کنید. بدین صورت که شما با اسپری کردن روی سطح مورد نظر خود از فاصله 20 سانتی متری با زاویه روی سطح یک لایه مجافظتی ایجاد می کند،  همچنین از این اسپری می توان برای پر کردن و عایق بندی چاله و درزهای کاشی سرامیک کابینت و… استفاده  کرد.