از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

روغن لحیم کاری 20 گرمی آلمانی LOTFETT

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

روغن لحیم کاری یکی از ابزارهای کاربردی برای تعمیرکاران و کسانی که با لحیم‌کاری قطعات الکترونیک و بردهای الکترونیک و ماژول و... سر و کار دارند، است. جهت متصل کردن قطعات الکترونیکی بر روی مدار یا همان فیبر مدار چاپی اگر کاربر بتواند گزینش درستی انجام دهد بهره‌گیری از روغن لحیم آلمانی به دلیل کیفیت بالا در ساخت می تواند مانع از هرگونه اکسیداسیون در هنگام لحیم‌کاری با هویه و سیم لحیم شود. در واقع این کار پس از وارد شدن پایه‌های قطعات به سوراخ مدار فیبر چاپی و در زمان پوشش دادن و اتصال دادن پایه ها با سیم لحیم که ترکیبی از قلع و فلز سرب است انجام می‌پذیرد.
در این زمان با این انگیزه که کار لحیم‌کاری ساده‌تر شود از روغن فلاکس استفاده می شود. در واقع گرد و خاک و آلودگی ها در محل یا اکسید شدن می تواند کار را بی کیفیت کند! و اکسیداسیون می تواند در درازمدت باعث خورده شدن فلز شود.
همگی فلزهایی که قرار است میان آن ها اتصال ایجاد شود امکان دارد که در پی مشکلات گوناگون جوی و آب و هوایی اکسید شده باشند یا سطح بیرونی آن ها آلوده شده باشد. برای از میان بردن این آلودگی ها از تمیزکننده‌هایی مانند روغن لحیم بهره برده می‌شود. کاربرد آن افزون بر پاک کردن محل جلوگیری از اکسیداسیون است.