از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ولت متر آمپرمتر AC چراغ سیگنالی 500V/100A

وضعیت موجود
قیمت اصلی 114500 تومان
قیمت 108500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ولت متر آمپر متر چراغ سیگنالی AC

50 تا 500 ولت

0 تا 100 آمپر

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

لامپ سیگنال یک لامپ نمایشگر جهت نمایش روشن و خاموش بودن موتورهای سه فاز و نشان دادن وجود یا عدم وجود فاز در تابلوهای برق استفاده می شود. این مدل از لامپ سیگنال علاوه بر دارا بودن LED دارای ولت متر و آمپرمتر داخلی نیز می باشد.

چراغ سیگنال ولت آمپرمتر ETC دارای محدوده اندازه گیری ۱۰۰-۰ آمپر و ۵۰۰ – ۱۲ولت می باشد . این محصول به همراه ترانس جریان CT ) ) مخصوص به خود ارائه می شود. تنوع در قاب جلو و رنگ صفحه نمایشگر از ویژگی های شاخص این کالاست . بدین صورت که در دو تیپ گرد و مربع و در ۵ رنگ قرمز، زرد، سبز، سفید و آبی ارائه می شود. ولت آمپر متر چراغ سیگنالی قابلیت اندازه گیری ولتاژ از 50 تا 500 ولت و جریان AC از 0 تا 100 آمپر را دارا میباشد. ترانس جریان مربوطه همراه محصول ارائه می گردد. دقت بالا و سایز کوچک و استاندارد این محصول در کنار قیمت پایین از ویژگی های آن می باشد.

 

 کاربرد چراغ سیگنال ولت آمپر متر ETC

برای راه اندازی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، ۲ شرط اصلی وجود دارد . اول نرمال بودن ولتاژ راه اندازی و دوم میزان جریان مصرفی . محصول ولت آمپر متر چراغ سیگنالی  ETC این دید را به شما می دهد تا بصورت لحظه ای و دایمی جریان و ولتاژ را با دقت بالا ارزیابی کنید.

 

نحوه نصب ولت آمپر متر چراغ سیگنالی  ETC

نصب در شبکه تک فاز

برای روشن کردن ولت آمپر متر چراغ سیگنالی ETC کافیست فاز و نول را به پایه های X1 و X2 بدهید . در این صورت چراغ سیگنال روشن شده و ولتاژ دقیق شبکه تکفاز را به شما نشان می دهد . ولی از آنجاییکه هنوز ترانس جریان  (CT)وارد مدار نشده ، جریان صفر آمپر می باشد . برای اندازه گیری و نشان دادن جریان ، کافیست ترانس جریانرا به بدنه چراغ سیگنال از طریق سوکت وصل کنید . سپس سیم هر فازی را که مایل به اندازه گیری جریان آن هستید از داخل ترانس جریان عبور دهید . 

نصب در شبکه ۳ فاز

در شبکه ۳ فاز ، ۳ عدد ولت آمپر متر چراغ سیگنالی ETC بر روی تابلو باید نصب شود . جهت روشن کردن این چراغ سیگنال های ETC، دو مسیر پیش روی شماست .مسیر اول اینکه فاز و نول را به پایه های X1 و X2 بدهید . در این صورت چراغ سیگنال روشن شده و ولتاژ دقیق  بین فاز و نول را به شما نشان می دهد . مسیر دوم به این شکل است که فازها را دو به دو به پایه های X1 و X2 هر یک از سیگنال ها بدهید . بدین معنا که جفت فاز RS را به سیگنال اولی بدهید . جفت فاز RT را به دومی و جفت فاز ST را به سومی وصل کنید . پس از روشن شدن ، سیگنال ها ولتاژ بین دو فاز مربوطه را به شما نشان می دهند . ولی هنوز ترانس جریان  (CT) وارد مدار نشده است . پس طبیعتا جریان صفر آمپر می باشد . کافیست ترانس جریان را به بدنه چراغ سیگنال وصل کنید . سپس سیم هر فاز را که مایل به اندازه گیری جریان آن هستید از داخل ترانس جریان عبور دهید . 

 

 

کاربرد چراغ سیگنال ولت آمپرمتر سیگنالی برند ETC

 • تابلوبرق های صنعتی تک فاز و سه فاز
 • تابلو برق های ساختمانی
 • ماشین آلات صنعتی تک فاز و سه فاز
 • تجهیزات الکتریکی سیار مانند موتوربرق
 • جعبه فیوز داخلی واحدهای ساختمانی

 

 

ویژگی های چراغ سیگنال ولت آمپرمتر سیگنالی ETC

 •          جایگزین مناسب آمپرمترهای دیجیتال
 •          دقت مناسب
 •          کاملا اقتصادی
 •          رنج وسیع اندازه گیری ۰-۱۰۰ امپر
 •          رنج وسیع ولتاژ تغذیه
 •          رنگ های متنوع صفحه نمایش
 •          نصب راحت همانند چراغ سیگنال
 •          اتصال راحت CT بوسیله کانکتور

 

منافع ولت آمپرمتر چراغ سیگنالی

 به نظر شما تجهیزی با این ابعاد کوچک ، که هم وظیفه ولت متر هم آمپرمتر و هم وظیفه چراغ سیگنال را به خوبی انجام داده چه منافعی دارد؟ جز اینکه این تجمیع سه محصول صرفه جویی در هزینه دوچندان شما برای خرید است؟ جز اینکه ابعاد و عمق فریم تابلو برق شما را درگیر نکرده و در موارد بسیاری باعث کوچک شدن ابعاد تابلو شده و این خود کاهش هزینه هاست. از این گذشته دقت بالا و زیبایی خیره کننده این تجهیز ، کیفیت ظاهری و نمایشی تابلوبرق یا ماشین آلات صنعتی شما را دوچندان می کند.

 

Introduction

It is a digital voltage tester signal indicator, high brightness LED display, and cylindrical main body. Adopting high-quality material, the digital voltage indicator is of long-serving life, sturdy and durable It can be used as a signal indication, warning signal, accident signal, and other signals in the line of electric power, telecommunication, machine tool, ship, textile, printing, and mining machinery. Made of plastic, metal, electric components. The digital voltage indicator is of high accuracy, stable working performance, compact size, and exquisite workmanship.

Specification

Accuracy: ±2%
current range: 0-100 (A)
Measurement range :50-500 (V)
Input voltage: 50-500 (V)
Ambient temperature: 0 to 50 degree

Package Includes

1 x AD16-22FVA Square LED Digital Dual Display Voltmeter
1 x coil