از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ولتمتر AC دیجیتال 30 تا 500 ولت پنلی

وضعیت موجود
قیمت 128000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ولت‌متر AC 30V-500V با نمایشگر دیجیتال

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماژول ولتمتر AC دیجیتال نمایشگر ولتاژ از 30 ولت AC متناوب تا 500 ولت AC، مدل روپنلی دارای صفحه نمایش دیجیتال سون سگمنت سه رقمی 0.56 اینچی، دارای سیم دو رشته به طول 18 سانتی‌متر، قابل نصب بر روی جعبه پلاستیکی و فلزی، دمای کارکرد:   -10 درجه تا 65 درجه سانتی‌گراد، ابعاد 48x29x27 mm،

در زمان استفاده از لوازم الکترونیکی و الکتریکی دو کمیت مهم به نام جریان و ولتاژ وجود دارد که طبیعتا کاربر نیاز به اندازه‌گیری دقیق آن‌ها خواهد داشت. در برخی سامانه‌ها و لوازم برقی نیاز است که ولتاژ به صورت لحظه‌ای برای کاربر نمایش داده شود و طبیعتا در چنین زمان‌هایی اندازه‌گیری دائم میزان ولتاژ با مولتی متر کار ساده‌ای نیست. در ساخت چنین پروژه‌هایی بهتر است از ولت‌متر و آمپرمتر پنلی استفاده شود و طبیعتا بسته به اینکه ولتاژ DC یا AC باشد نیاز است که از ولتمتر مثلا AC voltmeter مناسب بهره برده شود.

این کالا نمایشگر ولتاژ AC متناوب از 30 ولت  تا 500 ولت است. این کالا توانایی سنجش و نمایش ولتاژ را دارد و با استفاده از یک Seven Segment این اعداد را به کاربر نشان می‌دهد. طبیعتا باید به یاد داشت که هیچ‌گاه ولتاژ اندازه‌گیری بیش از 500V AC نباشد.