از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ماژول رله 5 ولت 8 کاناله

وضعیت موجود
قیمت اصلی 238500 تومان
قیمت 218000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماژول رله 5 ولت با هشت خروجی با قابلیت هدایت تا 10 آمپر برای هر خروجی

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

رله یک قطعه مکانیکی است که از یک سیم پیچ و یک صفحه فلزی تشکیل شده است. با اعمال ولتاژ و جریان پایین به قسمت سیم پیچ رله، سیم پیچ یا هسته به آهن­ربا تبدیل می شود و صفحه فلزی را به خود جذب می کند در این حالت رله می تواند با ولتاژ و جریان پایین، ولتاژ و جریان بسیار بیشتری را کنترل کند.
ماژول رله 8 کاناله 5 ولت دارای 8 ورودی ایزوله و مجزا است که این ویژگی باعث شده این محصول بسیار پرکاربرد باشد. از طریق این ماژول رله می‌توان به طور مستقیم به میکروکنترلر‌هایی از قبیل برد آردوینو، AVR، ARM، PLC و غیره متصل شده و به سادگی آن‌ها را کنترل کرد. از آنجایی که جریان خروجی آی سی و میکرو کنترلرها بسیار محدود و ضعیف است، می توانید برای کنترل سایر لوازم برقی و الکترونیکی از این ماژول استفاده کنید.
LED های قرار گرفته بر روی ماژول زمانی که رله متصل است روشن می شوند.
ولتاژ کاری این ماژول 5 ولت است که مناسب استفاده در بردهای آردوینو و سایر میکروکنترلرها می باشد. در کنار رله یک LED نیز در نظر گرفته شده که وضعیت فعال یا غیرفعال بودن رله را نشان می دهد. هر رله حداکثر 250 ولت 10 آمپر در ولتاژ AC و در ولتاژ  DC توانایی کنترل حداکثر 30 ولت 10آمپر را دارد. این ماژول بصورت Active Low است به این معنی که برای فعال کردن رله باید پین میکرو 0 و برای غیر فعال کردن باید 1 شود.


کاربرد ماژول رله هشت کانال:

کنترل سایر لوازم برقی و الکترونیکی
سیستم های امنیتی


مشخصات ماژول رله هشت کانال:

پلتفرم های مناسب ماژول: آردوینو، AVR، ARM، 8051
ولتاژ تغذیه: 5 ولت DC
بار قابل تحمل: 250 ولت AC با جریان 10 آمپر یا 30 ولت DC با جریان 10 آمپر
ابعاد: 19.3 × 56 × 138 میلی متر
LED: نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن رله

 

 

Description:
This is an 8-channel Low-level trigger relay and It can be controlled directly by Micro-controller (Raspberry Pi, Arduino, 8051, AVR, PIC, DSP, ARM, ARM, MSP430, TTL logic). Relays are suitable for driving high power electronic devices such as lights, electric fans, and air condition. A relay can be used to control high voltages with a low voltage by connecting it to an MCU.
Triggered at a high level means a forward voltage exists between the signal triggering terminal (INx) and negative supply voltage. It generally connects positive supply voltage and triggering terminal together. When the triggering terminal has a positive supply voltage or reaches triggering voltage, the relay will pull in.
When a low level is supplied to the signal terminal of the 8-channel relay, the LED at the output terminal will light up. Otherwise, it will turn off. If a periodic high and low level is supplied to the signal terminal, you can see the LED will cycle between on and off.

Features:
Suitable Platforms: Arduino/51/AVR/ARM
Supply Voltage: 5V DC
Load: (250V 10A AC) or (30V 10A DC)
Size: 138 x 56 x 19.3mm
LED: Relay Status