از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ماژول آمپلی فایر استریو بلوتوث XY-AP50L 50W

وضعیت موجود
قیمت 425000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماژول آمپلی فایر استریو بلوتوث XY-AP50L 50W، ماژول آمپلی فایر بلوتوث نسخه 5، با توان خروجی استریو 50 وات مدل XY-AP50L

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماژول های آمپلی فایر یکی از پرکاربردترین ابزارها جهت تقویت و پخش صدا به شمار می روند. در سال های اخیر با پیشرفت فناوری تبدل بی سیم داده،  ماژول های آمپلی فایر به بلوتوث جهت پخش صدا مجهز شده اند. در این ماژول ها شما با اتصال به بلوتوث آن، می توانید آهنگ های موجود در تلفن همراه خود را بر روی ماژول پخش کنید. ماژول بلوتوث آمپلی فایر XY-AP50L وات، یک ماژول آمپلی فایر مناسب برای استفاده در خودرو است. این ماژول قابلیت پخش فرمت های صوتی را داشته و از بلوتوث پشتیبانی می کند. در این ماژول شما با اتصال تلفن همراه خود به آن، می توانید آهنگ های خود را به ماژول انتقال داده و پخش کنید. ولتاژ تغذیه این ماژول آمپلی فایر بین 5 الی 27 ولت DC است. بدین ترتیب به کمک این ماژول و با اتصال بلندگو به آن می توانید یک ضبط بلوتوثی پرتابل بسازید.

 

ویژگی های ماژول بلوتوث آمپلی فایر 2X50W وات استریو XY-AP50L

ولتاژ کاری 12 ولت 

مقاومت خروجی 4-8 اهم

قابلیت پخش صدا به صورت استریو

دارای سوکت جهت اتصال بلندگو

قابلیت پخش صدا با توان حداکثر 2X50W

 

کاربردهای ماژول بلوتوث آمپلی فایر2X50W

  • طراحی و پیاده سازی ضبط های بلوتوثی پرتابل
  •  طراحی و پیاده سازی ضبط های بلوتوثی خودرو
  • تبدیل رادیو پخش های قدیمی به ضبط های بلوتوثی

 

روش راه اندازی آمپلی فایر XY-AP50L

آمپلی فایر XY-AP50L یک آمپلی فایر کوچک و دم دستی با بلوتوث برای استفاده در سیستم های صوتی است. برای راه اندازی این آمپلی فایر، به موارد زیر نیاز دارید.

منبع تغذیه

ورودی صوتی

بلندگوها

بعد از آماده سازی موارد فوق، مراحل زیر را برای راه اندازی آمپلی فایر XY-AP50L دنبال کنید.

ابتدا منبع تغذیه را به آمپلی فایر متصل کنید. XY-AP50L به ولتاژ DC 12 ولت نیاز دارد، بنابراین مطمئن شوید که منبع تغذیه شما این ولتاژ را تولید می‌کند.

سپس ورودی صوتی را به آمپلی فایر متصل کنید. ماژول XY-AP50L دارای پورت 3.5 میلیمتری است که می‌توانید از آن برای اتصال ورودی صوتی استفاده کنید.

در نهایت، بلندگوها را به آمپلی فایر متصل کنید. XY-AP50L دارای دو خروجی بلندگو با قابلیت اتصال به بلندگوهای با مقاومت 4 الی 8 اهم است.

 

پس از اتصال موارد فوق، منبع تغذیه را روشن کنید و با استفاده از پیکربندی صوتی XY-AP50L ورودی صوتی را انتخاب کنید. سپس با تنظیم کنترل حجم، به راحتی می توانید صدای مورد نظر را تنظیم کنید.