از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ماژول گیرنده بلوتوث صوتی استریو مدل JQ دارای پین ورودی دکمه های ولوم

وضعیت موجود
قیمت اصلی 48000 تومان
قیمت 44500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماژول Bluetooth بلوتوث گیرنده صوتی JQ

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماژول گیرنده صدای بلوتوثی با ابعاد بسیار کوچک طول 23mm * عرض 14mm، این کالا قادر به دریافت صدای استریو با کیفیت بالا به صورت بی‌سیم بلوتوثی از طریق گوشی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ بوده و خروجی را به صورت صدای استریو 2 کانال جهت انواع سیستم‌های تقویت صوتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

 

  • دارای خروجی استریو 2 کانال شامل ROUT و LOUT
  • بخش ورودی تغذیه VCC+ و GND قابل لحیم شدن
  • 4 پین مخصوص ولوم VOL+ و VOL- و PP و GND
  • مناسب ساخت انواع سیستم صوتی، آمپلی‌فایر و..
  • پشتیبانی از WAV/WMA/APE/MP3 lossless decoding

 

به صورت کلی برای ساخت یک سیستم صوتی، ساخت اسپیکر استریو و... نیاز به تقویت کننده صدا یعنی ماژول آمپلی‌فایر و البته یک پخش کننده صدا است. ورودی صدای آمپلی‌فایر می‌تواند ماژول ام پی تری پلیر بلوتوثی باشد یا یک فیش مادگی AUX استریو روبردی برای اتصال کابل صدا AUX و یا ماژول گیرنده بلوتوث صدا که با استفاده از این مورد آخری می‌توان صدا و آهنگ‌ها را از طریق گوشی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ به صورت بلوتوثی بیسیم به آن ارسال کرد و ماژول این صدای دریافتی استریو را به صورت یک خروجی 2 کانال در اختیار کاربر قرار دهد.

از این کالا برای طراحی و ساختن بلندگوهای بیسیم، اسپیکرهای همراه و پرتابل، سیستم‌های صوتی خانگی و ماشین، پروژه‌های تقویت صوتی در مراکز تجاری و اداری و غیره استفاده می‌شود. باید توجه داشت که خروجی صدای این ماژول را مستقیم نمی‌توان به بلندگو متصل کرد و حتما باید صدای خروجی به یک ورودی صدای روی آمپلی‌فایر یا ضبط و.. متصل شود. همچنین می‌توان خروجی صدای این ماژول را به ورودی AUX صدای ضبط خودرو یا ضبط خانگی قدیمی داد و برای بلوتوث‌دار کردن ضبط ماشین یا اسپیکر و سیستم صوتی خانگی اقدام نمود.