از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ترمومتر دیجیتال با دماسنج ضد آب

وضعیت موجود
قیمت 83500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

دماسنج دیجیتال پنلی دارای پراب ضد آب

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

از دماسنج دیجیتال جهت اندازه‌گیری دمای محیط یا دستگاه‌های گوناگون می‌توان بهره برد. به این معنا که برای نمونه از این ترمومتر دیجیتال برای استفاده در خانه و اندازه‌گیری دمای گلخانه، پرورش قارچ، دام‌داری، جوجه کشی، کارخانه لبنیات، انبار مواد خوراکی، سیستم های تهویه هوا، آزمایشگاه‌ها و بسیاری از پروژه‌های رباتیک، ماژول و الکترونیک می‌توان استفاده کرد.

این کالا دارای یک صفحه نمایشگر دیجیتال LCD با وضوح و کیفیت بالا است و می‌تواند دما از این طریق برای کاربر به نمایش در آورد. طول سیم این دستگاه حدودا 1 متر است که به یک سنسور با روکش فلزی منتهی شده است. برق این دستگاه از طریق 2 باتری سکه ای تامین می‌شود و نیازی به اتصال مستقیم به برق یا به کارگیری آداپتور ندارد.

در واقع کاربر چه نیاز به استفاده صنعتی و نیمه صنعتی داشته باشد و چه نیاز داشته باشد از این دستگاه برای کاربردهای خانگی بهره ببرد می تواند اقدام به خرید دما سنج دیجیتال کند. در خانه می توان به سادگی دمای محیط را سنجید و روی صفحه نمایش نگاه کرد یا دمای انواع مایعات و اجسام و .. را به دست آورد. همچنین در صنایع نیز این دماسنج دیجیتال کاربردی است و یک گستره بزرگ از کارها را می تواند شامل شود. برای نمونه حتی می توان دمای هیت سینک یک ال ای دی یا آمپلی فایر را نیز با این دستگاه سنجید.

ویژگی‌های فنی ترمومتر دیجیتال

  • دارای صفحه نمایش دیجیتال جهت نمایش وضعیت دما
  • دارنده‌ی سنسور بیرونی ضد آب با روکش فلزی
  • توانایی نمایش دمای محیط با دقت حدود 0.1 درجه سانتی گراد
  • بازه‌ی رنج اندازه‌گیری دمای محیط و دستگاه‌ها از منفی 50 درجه تا 70 درجه مثبت
  • میزان خطا در اندازه‌گیری = بیشینه خطا 1 درجه سانتی گراد
  • مدت زمان برای ثبت دمای محیط و نمونه برداری حداکثر 10 ثانیه
  • منبع تغذیه از طریق 2 باتری سکه ای 1.5 ولت