از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ماژول برج تسلا مدل X13108

وضعیت موجود
قیمت 198000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

مینی کویل تسلا مدل X13108 با ولتاز کاری 9 تا 12 ولت جهت انتقال بی سیم انرژی تا حداکثر فاصله 0.4 اینچی

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

کویل تسلا از طریق القای الکترومغناطیس کار می کند. اگرچه بصورت کلی آغاز علم الکترومغناطیس به فیزیکدان بزرگی به نام مایکل فارادی برمی گردد. اما برج ها و کویل های به این شکل ایده ذهن خلاقانه نیکلا تسلا است. یکی از مهمترین قوانین الکترومغناطیس که کویل تسلا با استفاده از آن ساخته شد، قانون القای فارادی است. دراین قانون هروقت یک شار مغناطیسی که از یک مدار بسته عبور می کند، تغیر کند، باعث القای یک نیروی محرکه الکتریکی در آن شده و هر آنچه که حامل نیرو و میدان مغناطیسی است را شامل می شود. میزان افزایش نیروی محرکه متناسب است با میزان افزایش و همچنین بزرگی آهنگ تغیر شار.
سیم‌ پیچ تسلا یک مدار مبدل رزونانس است که در سال ۱۸۹۱ میلادی توسط نیکولا تسلا ساخته شد و از آن برای تولید ولتاژهای بالا، جریان‌های نسبتا زیاد و الکتریسیته ی متناوب با فرکانس های بالا استفاده می‌شود. تسلا از این مدار در پیکربندی‌های مختلفی استفاده کرد که شامل دو یا گاه سه مدار الکتریکی رزونانس می‌شد. تسلا از این سیم‌ پیچ‌ها برای پیش‌ برد آزمایش‌های نوآورانه‌ای از جمله در زمینه نورپردازی، تولید اشعه ی ایکس، پدیده جریان متناوب فرکانس بالا، برق‌درمانی و انتقال بی‌سیم انرژی الکتریکی استفاده کرد. ماژول برج تسلا (تسلا کویل) جهت تولید پلاسما و یونیزاسیون هوا استفاده می شود. از این ماژول می توان جهت انتقال بی سیم جریان الکتریکی استفاده کرد. این ماژول لامپ های فلورسنت را روشن می کند و قوس های شگفت انگیزی ایجاد می کند. بعد از استفاده طولانی مدت از ماژول برج تسلا، به دلیل وجود امواج مغناطیسی روی این ماژول از تماس دست با هیت سینک خودداری گردد و وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه، دستگاه صوتی و دیگر وسایل را دور از ماژول نگاه دارید زیرا ممکن است دچار صدمه و خرابی آن ها شود.

 

Introduction

Tesla coil is a transformer (resonant transformer) that operates on the principle of resonance.
It can produce high-temperature and high-pressure plasma, and can ignite, wirelessly transmit electricity, illuminate fluorescent lamps. It has wonderful arcs and used for many fun and very interesting scientific experiments.
This product is newly developed. The primary coil is already in the PCB board. It does not need to be wound on the outside. It is convenient for fans to install, high efficiency and beautiful. It is a new design.
If you choose DIY Tesla Coil Kit parts, it needs to be soldered and assembled by yourself. Tools needed: soldering iron, glue gun, water pliers, etc.

 

Specification

Type: Assembled
Input voltage: 9-12V, can be started with 9V battery, but if there is an arc, the working voltage needs 12V.
PCB board size: 3.1x4cm/1.22x1.57inch
Color: As shown
Quantity: 1Set
1.Transition: 1cm=10mm=0.39inch
2.Please allow 0-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!
Package includes(without retail package):
1 x 9-12V BD243 Assembled Mini Tesla Coil Electronics Wireless Transmission Module