از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ماژول تایمر با ساعت مدل XY-BJ

وضعیت موجود
قیمت 284500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماژول تایمر و ساعت XY-BJ دارای 5 زمان تاخیر به همراه رله 10A بیزر و سگمنت 7Segment

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماژول تایمر و ساعت مدل XY-BJ  یک تایمر برای زمان بندی قطع و وصل خروجی رله، هماهنگ سازی ساعت، کنترل زمان و همچنین تاخیر 24 ساعته دارای 5 دوره زمانی می‌باشد. ولتاژ ورودی ماژول بین 5 تا 60 ولت DC می‌باشد. همچنین در قسمت ورودی ماژول یک سوکت Micro USB قرار دارد که این امکان را فراهم می‌سازد تا بتوان با استفاده از شارژر های 5 ولت (موبایل های اندروید) نیز ماژول را راه‌اندازی نمود. در قسمت خروجی ماژول یک رله 10 آمپری موجود است که طبق زمان بندی های انجام شده خروجی را قطع و وصل می‌کند.

 
 

ویژگی های ماژول تایمر و ساعت XY-BJ

نمایشگر سگمنت

بازر برای تنظیم آلارم

دارای سوکت Micro USB
ولتاژ ورودی بین 5 تا 60 ولت
خروجی رله 10 آمپری

  

 

نکات راه اندازی ماژول تایمر و ساعت XY-BJ

پس از اتصال تغذیه به ماژول، نمایشگر پارامترهای  ساعت و دقیقه را نمایش می‌دهد با فشردن و نگه داشتن کلید DOWN به مدت 2 ثانیه نمایشگر به مدت چند ثانیه عبارت “YEA” را نمایش می‌دهد و پس از آن استفده از کلید های UP و DOWN می‌توانید پارامتر سال را تنظیم نمایید. سپس با فشردن کلید SET نمایشگر به مدت چند ثانیه عبارت “dAE” را نمایش می‌دهد. در این قسمت با استفاده از کلید های UP و DOWN می‌توانید ابتدا پارامتر ماه و پس از فشردن کلید SET می‌توانید پارامتر روز را تنظیم نمایید. با فشردن دوباره کلید SET نمایشگر به مدت چند ثانیه عبارت “HOU” را نمایش می‌دهد. این بار هم مانند قبل می‌توانید با استفاده از کلید های UP و DOWN پارامتر ابتدا پارامتر دقیقه و و پس از فشردن کلید SET پارامتر ساعت را تنظیم نمایید. با فشردن دوباره کلید SET ماژول به صفحه اصلی باز میگردد و پارامتر تنظیم شده ی ساعت و دقیقه را نمایش می‌دهد.
با فشردن و نگه داشتن کلید SET به مدت 2 ثانیه ماژول وارد بخش تنظیم دوره‌ها می‌شود. در بخش تنظیم دوره‌ها بایستی ابتدا با استفاده از کلید های UP و DOWN  یکی از دور‌ه‌های PE-1 تا PE-5 را انتخاب نموده و سپس کلید SET را فشار دهید. سپس یکی ازMode  های P-1 تا P5 را با استفاده از کلید های UP و DOWN انتخاب کنید (“----“ نشانگر این است که این حالت از قبل تنظیم شده است) پس از انتخاب حالت با فشردن کلید SET نمایشگر به مدت چند ثانیه عبارت “OPE” را نمایش میدهد که به معنای زمان شروع می‌باشد  را می‌توانید پس از آن با استفاده از کلید های UP و DOWN تنظیم نمایید. با فشردن کلید SET این‌بار نمایشگر عبارت “CLE” را به مدت چند ثانیه نمایش می‌دهد که به معنای زمان اتمام دوره می باشد. با فشردن دوباره کلید SET نمایشگر عبارت “dAE” را نمایش می‌دهد. این پارامتر برای تنظیم تاریخ می‌باشد. سپس ماژول به صفحه اصلی بازمیگردد.

    
کاربرد ماژول تایمر و ساعت XY-BJ

این ماژول را می‌توانید برای کاربرد های مختلفی استفاده کنید. از جمله کاربرد های این ماژول  ساخت دستگاه های جوجه کشی، کنترلر های صنعتی و ... استفاده نمایید.