از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

سوکت USB A نری سیم خور

وضعیت موجود
قیمت اصلی 3400 تومان
قیمت 2500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کانکتور USB سر کابلی با کاور

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

کانکتور نری USB سر کابل مناسب برای تعمیر و ساخت کابل های USB همراه با کاور پلاستیکی , سوکت USB سر کابلی دارای سه قسمت بوده که یک قسمت فلزی USB بوده که سیم به آن لحیم می شود و دو قسمت پلاستیکی در هم قفل می شوند. از این محصول برای تولید کابل USB و تعمیر کابل شارژ های آسیب دیدده موبایل نیز استفاده می شود.

فیش نری USB یا کانکتور نری یو اس بی سرسیم یک فیش نری USB است بدون سیم و با قابلیت لحیم کردن کابل USB دستگاه‌های گوناگون جهت طراحی و تعمیر قسمت فیش نری USB- از فیش نری USB پس از طراحی و کارگذاشتن و یا تعمیر جهت وارد شدن و اتصال به فیش مادگی USB روی دستگاه‌های گوناگون کامپیوتر، لپ تاپ، پرینتر، اسپیکرو غیره استفاده می شود. دارای کاور پلاستیکی کامل همراه با مغزی.

از این کانکتور USB که به صورت نری پورت یو اس بی است به عنوان فیش تعمیری کابل USB انواع دستگاه‌ها استفاده می شود یا می توان جهت ساخت انواع کابل USB از این کانکتور نری استفاده کرد. این فیش نری جهت ورودی به کانکتور مادگی USB به کار برده می شود. این کانکتور از دسته فیش های سرسیم قابل لحیم شدن است. معمولا جهت کابل این دسته از فیش USB نری از سیم های شیلددار 4 رشته استفاده می شود. این کانکتور یو اس بی سر سیم دارای کاور مخصوص است و به صورت کامل ارسال می گردد.