از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

فیش مادگی فندکی سرکابلی

وضعیت موجود
قیمت 19800 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

فیش مادگی فندکی ماشین پیچی

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

سوکت فندکی مادگی یا فیش فندکی مادگی، از نوع سوکت‌های سرسیم، قابل لحیم شدن سیم‌های برق به پایه‌های درونی، دارای دنباله‌ی سیم‌گیر جهت جلوگیری از خمش، کشش و قطعی سیم‌های برق، ساخته شده از روکش و عایق پلاستیکی مرغوب، روکش انتقال جریان برق با بدنه فلزی تمام مس، مناسب ایجاد ورودی برای انواع فیش فندکی نری استاندارد، پشتیبانی از ولتاژ 12 و 24 ولت خودروهای سواری و ماشین‌های سنگین

 

مشخصات فنی و امکانات

  • دارای روکش پلاستیکی و عایق مرغوب
  • دارای روکش درونی فلزی تمام مس جهت بهترین حالت انتقال جریان ولتاژ برق
  • توانایی پشتیبانی از ولتاژ 12 و 24 ولت انواع خوردو سواری و ماشین سنگین
  • امکان دسترسی به پایه‌های جهت لحیم شدن سیم برق به پایه‌های درونی فیش
  • امکان لحیم شدن سیم‌های انتقال برق به پایه‌ها توسط هویه 40 وات یا.. و سیم لحیم
  • ایجاد ورودی جهت انواع فیش فندکی نری استاندارد
  • دارای سیم گیر در انتهای فیش جهت جلوگیری از خمیدگی، کشش و قطعی سیم برق

 

 

کاربرد سوکت فندکی مادگی پلاستیکی سرسیم

از فیش فندگی مادگی جهت ایجاد ورودی برای سوکت نری فندکی استفاده می شود. برای نمونه می توان از این فیش برای موارد گوناگونی از جمله ساخت رابط یک نری فندکی به دو مادگی استفاده کرد. به این معنا که می توان یک فیش نری فندکی را با یک سیم برق دوبل به دو فیش مادگی فندکی متصل کرد. در پایان با وارد کردن فیش نری فندکی به مادگی فندکی خودرو می توان دو خروجی برق 12 یا 24 ولتی در اختیار داشت. گاه اتصال به فیش نری USB یا فیش نری آداپتور سیم دار یا بدون سیم نیز برای کاربری‌های متفاوت نیز در نظر گرفته می شود.

با در نمونه دیگر ممکن است نیاز باشد که یک رابط تبدیل مادگی آداپتور به مادگی فندکی برای دستگاه‌های گوناگون ساخت. البته استفاده از این جک فندکی مادگی گسترده است و دقیقا نمی توان تنها چند کاربرد را برای آن در نظر گرفت. برای نمونه می توان در نظر گرفت که با استفاده از یک فیش نری فندکی و یک سیم بلندگو دو رشته برق 12 ولتی از فندکی خودرو دریافت شود. سر دیگر سیم را می توان به یک فیش مادگی فندکی متصل کرد تا در هنگام نیاز در جای دیگر به صورت پرتابل دوباره یک فیش نری وارد این فیش مادگی فندکی شده و جریان برق 12 یا 24 ولتی انتقال داده شود.