از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

فیش BNC مادگی فنردار

وضعیت موجود
قیمت 14500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اتصال دوربین به دستگاه رکوردر در تکنولوژی دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته HDSDI توسط کابل کواکسیال و فیش بی ان سی می باشد. توجه: فیش بی ان سی مناسب می بایست نویز کمتری ایجاد نماید تا تصویر در خروجی دوربین و یا ورودی دی وی آر دچار نویز نگردد. واژه BNC Connector مخفف Bayonet Neill Concelman Connector است. فیش بی ان سی BNC در دو مدل 50 و 75 اهم وجود دارد. در فرکانس بالا – 2 Ghz و 4 Ghz – معمولا از کانکتور 50 اهم استفاده می شود.

فیش bnc مادگی و آموزش اتصال آن
فیش BNC در دوربین مداربسته از عبارت Bayonet Neill–Concelman گرفته شده است که به اسم ابداع کنندگان آن مرتبط می باشد . فیش BNC در دوربین مداربسته به عنوان یک رابط خیلی معمول مخابراتی آنالوگی می باشد که عموما در جهت متصل کردن کابل های کواکسیال به دستگاههای متفاوت مورد استفاده قرار گرفته می شود.استفاده از فیش های BNC در سیستم های مداربسته آنالوگ بسیار رایج است. در واقع به علت نوع قفل شدن و اتصال خیلی خوب این فیش ها، استفاده از آنها برای دوربین های مداربسته ایده آل شده است. در سیستم های مداربسته مرسوم معمولا از فیش BNC برای اتصال کابل RG59 به دوربین و DVR استفاده می شود.

انواع فیش های BNC از نظر نوع اتصال به کابل
از نظر نوع اتصال فیش BNC به کابل این فیش های به سه دسته متفاوت تقسیم بندی می شوند:

فیش BNC پیچی: در فیش های BNC پیچی، مغزی کابل از طریق یک پیچ درون فیش محکم می شوند. این فیش ها به دلیل عدم نیاز به ابزارالات و سادگی در نصب بسیار محبوب هستند.

فیش BNC لحیمی: در فیش های BNC لحیمی، مغزی کابل به فیش لحیم می شود. لحیم شدن مغزی باعث برقرار شدن یک اتصال بسیار مستحکم و قوی بین فیش و کابل می شود. استفاده از این فیش ها زمانی که طول کابل طولانی شده بیشتر صورت می گیرد.

فیش BNC پرسی: در فیش های BNC پرسی، مغزی کابل در فیش پرس می شود. عمل پرس شدن توسط یک پرس دستی کوچک صورت می گیرد. این نوع از فیش ها مقاومت مکانیکی بیشتری در مقابل کشش های ناگهانی دارند.