از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

موتور پمپ آب مینیاتوری 5-3 ولت DC مدل VERTICAL

وضعیت موجود
قیمت اصلی 72000 تومان
قیمت 48500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

پمپ آب مینیاتوری submersible یک دستگاه است که یک موتور کوچک به صورت مهر و موم شده داخل پلاستیک سفید رنگ قرار گرفته است .این پمپ را باید به صورت غوطه ور در آب استفاده کرد . مزیت اصلی این نوع پمپ این است که از ایجاد حفره های پمپ جلوگیری می کند و این مسئله مربوط به اختلاف ارتفاع زیاد بین پمپ و سطح مایع است. پمپ های زیر آب مایع را به سمت سطح فشار می دهند در مقایسه با پمپ های جت که باید مایعات را بکشند. پمپ های غیر شناور استفاده شده در تاسیسات ESP ، پمپ های سانتریفیوژ چند مرحله ای هستند که در موقعیت عمودی کار می کنند. اگرچه ویژگیهای ساختمانی و عملیاتی آنها طی سالها دچار یک تحول مداوم شده است ، اما اصل عملیاتی اساسی آنها ثابت مانده است.

 پمپ آب غرق آبی کوچک3-5 ولت برای پمپاژ آب به مقدار کم یک پمپ ارزان به حساب میاید  , یک پمپ submersible با اندازه کوچک , که می‌تواند از منبع تغذیه 3-5 V تامین شود . می‌تواند ۱۲۰ لیتر در ساعت با مصرف جاری بسیار پایین ۲۲۰ mA مصرف کند . فقط لوله‌ای را به خروجی موتور متصل کنید, آن را در آب فرو کنید و آن را کنترل کنید .
دقت کنید که سطح آب همیشه بالاتر از موتور است . کارکردن خشک ممکن است به موتور به خاطر گرمایش آسیب بزند و همچنین سر و صدا تولید کند .

 

 توجه: 1. این یک پمپ براش است ، نه یک پمپ طولانی مدت .توصیه نمی شود برای مدت طولانی کار مداوم داشته باشید.  2. توصیه می شود از منبع تغذیه 3-5 ولت ، باتری ، پاوربانک ، کابل USB ، شارژر تلفن همراه و غیره استفاده کنید .2.  منبع تغذیه توصیه شده: DC3-5v ، باتری / پاور بانک / کابل USB / شارژر تلفن همراه و غیره

 توجه: 2.  این پمپ DC است و ولتاژ باید منبع تغذیه DC باشد (مانند منبع تغذیه DC و ترانسفورماتور مشخص شده با DC روی باتری) و ولتاژ باید قبل از استفاده در محدوده ولتاژ مشخص باشد.  فشار بیش از حد اکیداً ممنوع است!

2. کارکردن بدون آب برای مدت طولانی ممنوع است.  در محلولهای اسیدی یا قلیایی استفاده نشود.

 4. استفاده از مایع با ناخالصی های بزرگتر از 35/0 میلی متر و ذرات مغناطیسی اکیداً ممنوع است.  اگر کیفیت آب بیش از حد کثیف است ، ناخالصی های منبع پمپ باید به موقع تمیز شوند

 

 

 ویژگی های پمپ آب مینیاتوری 3-5 ولت

 ولتاژ: DC 3-6 ولت

 جریان : 60 میلی آمپر - 90 میلی آمپر

توان: 0.36 وات

حداکثر هد : 40-110 سانتی متر

میزان جریان: 120L / H

 قطر خارج خروجی آب: 7 میلی متر

 قطر پمپ: تقریباً  24 میلی متر

 طول پمپ: تقریباً  45 میلی متر

ارتفاع پمپ: تقریباً  30 میلی متر

 طول سیم: ~ 20  سانتی متر

 جنس پلاستیک: پلاستیک مهندسی ABS (اکریلونیتریل بوتادین استایرن)

حداکثر دمای آب در گردش: -20 ~ 50 درجه سانتیگراد

 سر و صدای مکانیکی: 50 دسی بل (A) حداکثر

 


موارد استفاده پمپ

 جریان آب چشمه کنترل شده

 سیستم های آبیاری باغ کنترل شده

 سیستم های هیدروپونیک کوچک

 سیستم های آبگیری تازه یا پمپ آکواریوم ماهی