از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

میکرو سروو موتور MG90S

وضعیت موجود
قیمت 133500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

سروو موتور دنده فلزی MG90s

micro servo mg90s

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

سروو موتورها محرک هایی روتوری و یا خطی هستند که دقت کنترل زاویه ای یا خطی موقعیت، سرعت و شتاب  را برای ما فراهم می آورند. این موتورها از یک موتور مناسب که با یک سنسور برای انتقال فیدبک کوپل شده تشکیل شده اند.
سروو موتور دنده فلزی MG90S (ورژن s) برای مدل های دنبال کننده  450 و پرواز های 3D و موارد مشابه کاربرد دارد. این مدل در حالتی که سروو خاموش است، قفل نداشته و به صورت پیوسته میتواند بچرخد. 

 

این سروو موتور میکرو مدل MG90S دارای دنده و گیربکس فلزی بوده و میزان چرخش آن 180 درجه شامل 90 درجه در هر جهت است، ابعاد بسیار کوچک با وزن سبک و قدرت خروجی بالا. مناسب ساخت پروژه‌های رباتیک، مدل هواپیماهای RC، بالگرد (هلی‌کوپتر) و کوادکوپتر و.. دارای دنده فلزی جهت پهنا و ماندگاری بیش‌تر. همانند مدل‌های استاندارد با اندازه کوچک‌تر، دارای پیچ و قطعات مورد نیاز راه‌اندازی، ولتاژ ورودی 4.8 تا 6 ولت DC

 

مشخصات فنی سروو موتور دنده فلزی MG90S:

 • وزن محصول: 13.4g
 • ابعاد محصول: 22.5 * 12 * 22.5 mm
 • گشتاور:  1.8kgf.cm (4.8v)  &  2.2kg/cm (6.0v)
 • سرعت پاسخ: (0.1sec/60degree (4.8v)  & 0.08sec/60degree (6.0v
 • ولتاژ کاری: 4.8 ولت - 6ولت
 • دمای کاری: 0-55 درجه
 • جنس دنده ها: فلزی
 • فرکانس پالس PWM برابر است با: 50Hz

 

نکات نصب و راه اندازی سروو موتور MG90S

 1. لرزش در زمان کار می‌تواند مربوط به برنامه و کد نوشته شده باشد یا این‌که باید اتصالات و منبع تغذیه مورد بررسی قرار گیرد. شاید با مشورت یک متخصص و جای دادن خازن بر روی پین‌های تغذیه بتوان مورد را بررسی کرد. یا در زمانی نیازی به پالس دادن نیست با فرمان  myservo.deatach();  بتوان جلوی لرزش را گرفت.
 2. کاربرد این کالا گسترده است و نمی‌توان محدوده‌ای برای آن در نظر گرفت به جز چرخش 180 درجه. باز و بسته کردن شیر یا .. نیز شامل این موارد می‌شود.
 3. توجه اکید داشته باشید که این کالا با اتصال وارونه قطب منفی و مثبت آسیب می‌بیند و در این صورت شامل گارانتی 7 روزه نخواهد بود.
 4. این سروو موتور میکرو در واقع بدون بلبرینگ بوده و با استفاده از بوش فلزی ساخته شده است.
 5. گردش 180 درجه این کالا به این صورت است که از زاویه 0 آغاز و به 180 می‌رسد و سپس همین راه را بازمی‌گردد. اما طبق دیتاشیت این مورد 90 درجه برای هر جهت درج شده که باید از طریق اعمال پالس با پهنای مناسب آن را تغییر داد.
 6. برای میزان حرکت بسیار بسیار دقیق بهتر است از استپ موتور استفاده شود چرا که سروو موتورهای Tower Pro به دلیل داشتن چرخ دنده دقت بسیار بسیار بالا را ندارند.