از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ترموستات رو پنلی 24 ولت DC مدل W3230

وضعیت موجود
قیمت 192000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماژول ترموستات دیجیتال دما 24ولت W3230 دارای محدوده اندازه‌گیری دما -55 الی 120 درجه سانتی‌گراد بوده و دقت اندازه‌گیری 0.1 درجه است.

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماژول ترموستات دیجیتال دما W3230 ولتاژ 24 ولت

ماژول ترموستات دیجیتال دما W3230 یک وسیله الکترونیکی است که برای کنترل دمای یک سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماژول دارای ولتاژ کاری 24 ولت است و به عنوان یک کنترل کننده دما برای کنترل دمای محیط و ماشین آلات صنعتی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، فرآیندهای کشاورزی و غیره استفاده می‌شود.این ماژول دارای صفحه نمایش دیجیتالی است که دمای فعلی و تنظیم شده را نشان می‌دهد و می‌توان با استفاده از دکمه های موجود روی ماژول، دمای مورد نظر را تنظیم کرد. همچنین، این ماژول با استفاده از سنسور دما، دمای محیط را اندازه گیری کرده و در صورت نیاز، سیستم را خاموش یا روشن می‌کند تا دمای مورد نظر حفظ شود.

 

ویژگی های ماژول W3230 24V

  • ولتاژ کاری: 24 ولت
  • دمای قابل تنظیم: -50℃ تا 110℃
  • دقت تنظیم دما: 0.1℃
  • دقت اندازه گیری دما: 0.1℃
  • خروجی: رله
  • جریان خروجی: 10A
  • ابعاد: 77mm × 35mm × 62mm
  • وزن: 45 گرم
  • نمایشگر دیجیتالی با دو رقم اعشار
  • سنسور دمای NTC با طول سیم 1 متر

 

روش تنظیم و راه اندازی ماژول ترموستات W3230 24V AC

 

بررسی پایه های W3230 - دانشجوکیت

ماژول ترموستات دیجیتال دما W3230 برای ولتاژ AC طراحی شده است، اما با توجه به اینکه ولتاژ 24 ولت DC به طور گسترده استفاده می‌شود، می‌توانید از یک تبدیل ولتاژ AC به DC استفاده کنید تا ماژول را با ولتاژ 24 ولت DC تغذیه کنید. پس از اینکه وصل کردن تغذیه به درستی انجام شد، مراحل زیر را برای تست و راه اندازی دنبال کنید.سنسور دمای NTC را به ماژول متصل کنید. سیم قرمز سنسور به پایه VCC، سیم سیاه به پایه GND و سیم آبی به پایه سوم (SENSOR) متصل شود.

در صورتی که سنسور دمای NTC را به درستی نصب کرده باشید، می‌توانید دمای محیط را روی صفحه نمایشگر مشاهده کنید.برای تنظیم دمای مورد نظر، از دکمه های موجود روی ماژول استفاده کنید. دکمه های + و - برای افزایش و کاهش دمای تنظیم شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تا وقتی که دمای محیط به دمای تنظیم شده برسد، خروجی رله خاموش است. به محض رسیدن دمای محیط به دمای تنظیم شده، خروجی رله روشن می‌شود. در صورتی که دمای محیط بیشتر از دمای تنظیم شده شود، خروجی رله خاموش می‌شود و در صورت کاهش دما، خروجی رله مجددا روشن می‌شود.

برای تست خروجی رله، یک باریکت یا بار دیگر را به خروجی رله متصل کنید و دمای محیط را تا دمای تنظیم شده بالا ببرید. در این صورت، باید بار وصل شده را روشن یا خاموش کردن را مشاهده کنید.