از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرزاد الکترونیک فرزاد الکترونیک

ثبت نام

ماژول ترموستات دیجیتال XH-W3001 مدل 24 ولت DC

وضعیت موجود
قیمت 120500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ترموستات XH-W3001 Digital Thermostate 24V

ترموستات دیجیتال XH-W3001 Digital Thermostate با ولتاژ 24 ولت DC

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماژول ترموستات دیجیتال دما 24ولت XH-W3001 ،یک ماژول کنترل دما بسیار کاربردی و دقیق است. به کمک این ماژول می توانید دمای محیط و دمای مایع را به آسانی کنترل نمایید.

ماژول ترموستات دیجیتال دما 24ولت چه کاربردی دارد :

ترموستات ها یا معادل فارسی آن دماپا، دستگاه هایی برای کنترل دما در محدوده مورد نظر کاربر هستند. به کمک این دستگاه ها شما با تنظیم حد دمای کمینه و بیشینه، می توانید دمای محیط را در محدوده مورد نظر خود تنظیم کنید.

ماژول ترموستات دیجیتال دما 24ولت XH-W3001 ، یک ماژول کاربردی جهت کنترل دماست. این ماژول دارای یک خروجی رله بوده که با قرار گیری دما در محدوده تنظیم شده کاربر، فعال می شود. کار با این ماژول بسیار ساده است. کافیست به کمک کلیدهای روی ماژول، دمای شروع و پایان را تعیین کنید.

دستگاه به طور هوشمند، پس از اندازه گیری دمای محیط، چنانچه دما را در محدوده تعیین شده تشخیص دهد، رله را فعال خواهد نمود. بر روی این ماژول سنسور دما NTC قرار گرفته که از پایداری و دقت بالا، برخوردار است.

همچنین، از آنجاییکه بر روی این ماژول نمایشگر Seven Segment قرار دارد، عمل تنظیم و نمایش دما بسیار ساده خواهد شد. این ماژول دارای ولتاژ کاری 24 ولت است و همچنین از یک رله با حداکثر جریان 10 آمپر در خروجی خود، بهره می برد.

مشخصات ماژول ترموستات دیجیتال 24ولت XH-W3001 : 

  •     دارای سنسور بیرونی ضدآب
  •     رنج دمایی : 50- الی 110 درجه سانتی گراد
  •     دقت: ± 0.1 درجه سانتی گراد
  •     ولتاژ کاری : 24VDC
  •     طول سیم : 100 سانتی متر